Parafia Św. Katarzyny Panny i Męczennicy w Kamionce Małej

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.

INTENCJE MSZALNE 17 – 23.06.2019

godz. 700 +Piotr Zelek w 7 dzień po śmierci

godz. 700 +Kazimiera Stosór w 30 dzień po śmierci

godz. 1800 +Józef Orzeł w 21 rocz. śm.

Czwartek – Urocz. Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa

godz. 700 +Stefan Zelek

1000 Za parafian

1600 Na podziękowanie i z prośbą o zdrowie i blog. Boże dla

Członkiń VII róży zelatorki Małgorzaty Zelek

godz. 1800 Dziękczynna i z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla

członkiń XIII róży

godz. 1400 Msza św. ze ślubem Agaty Bukowiec i Piotr Szewczyka

1800 Na podziękowanie i z prośbą o zdrowie i blog. Boże dla

członkiń II róży

godz. 700 Za parafian

godz. 900 +Władysław Bukowiec z ok. imienin /w kaplicy/

godz. 1100 +Jan Stach w 15 rocz. śm. i za śp. rodziców

Ogłoszenia parafialne w Niedzielę Najświętszej Trójcy – 16.06.2019

1. Dzisiaj jeszcze Msza Święta o godz. 9.00 w kościele i suma o godz. 11.00. Diecezjalne Święto Rodziny.

2. W środę Msze św. o godz. 9.00 z okazji zakończenia roku szkolnego jako podziękowanie Panu Bogu za miniony rok i z prośbą o błogosławieństwo Boże na czas wakacji i o godz. 18.00 z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W czwartek, uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Msze Święte o godz. 7.00, 10.00 i 16.00. Po Mszy Świętej o godz. 10.00 wyruszy procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Po południu po Mszy św. Litania do NSPJ i procesja eucharystyczna. Ofiary na tacę są przeznaczone na hospicja i cele charytatywne

4. Na procesję Bożego Ciała, a także na Oktawę tej uroczystości proszę przygotować feretrony i chorągwie… Proszę do niesienia baldachimu i chorągwi strażaków z OSP , do feretronów: kobiety , młodzież żeńską i ze służby Maryjnej. Dzieci pierwszokomunijne przychodzą w białych strojach. Wszystkie dziewczynki i chłopcy z klasy 0, I i II obowiązkowo mają przychodzić do sypania kwiatów i dzwonienia.

5. W piątek i sobotę Msze św. o godz. 18.00 i procesje eucharystyczne.

6. Bóg zapłać kilku rodzinom za złożone ofiary na prace parafialne. W przyszłą niedzielę składka na cele parafialne.

7. W tym tygodniu będziemy obchodzili:

< w poniedziałek, 17 czerwca – wspomnienie Św. Brata Alberta

< w piątek, 21 czerwca – wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

O nas

Nasza Parafia należy do jednej z najstarszych parafii na Ziemi Limanowskiej. Jej początki sięgają drugiej połowy XIV w.

Jesteśmy tutaj

Kamionka Mała 135, 34-602 Laskowa