Parafia Św. Katarzyny Panny i Męczennicy w Kamionce Małej

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.

INTENCJE MSZALNE 18-24.02.2019

godz. 7.00 +Wanda Ciaravella

godz. 7.00 +Stefan Kołodziej

godz. 16.30 +Wiesław Ruchała w 3 rocz. śm.

godz. 7.00 +Michał i Ludwika Pajor w 7 rocz. śm. Ludwiki

godz. 16.30 ++śp. Z rodzin Pajorów, Gołębiów, Zelków

i Szewczyków

godz. 7.00 ++Irena i Bronisław Klimek w rocz. śm.

14.00 Msza Święta i chrzest Natalii Dadał

godz. 7.00 Za parafian

godz. 9.00 Dziękczynna i z prośbą o zdrowie i błog. Boże

dla Bogdana Stach w 50 rocz. urodzin ( w kościele)

godz. 11.00 + Józef Orzeł w 7 rocz. śmierci

Ogłoszenia parafialne w 6 Niedzielę Zwykłą – 17.02.2019

1. Dzisiaj Msza Święta o godz. 9.00 w kaplicy. Składka na tacę przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

2. W środę Nowenna do MBNP i Msza Święta o godz. 1630, a w piątek Msza św. i Koronka do Miłosierdzia Bożego również o godz.1630.

3. W piątek przypada święto Katedry Św. Piotra Apostoła, a w sobotę wspomnienie. Św. Polikarpa, bpa i męczennika

4. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła i ubezpieczenie. Bardzo proszę wszystkie rodziny o złożenie ofiar w kopertach.

5. W piątek godz. 18.30 w parafii Laskowa rozpoczęcie Kursu Przedmałżeńskiego.

6. W sobotę tj. 23 lutego w Sowlinach spotkanie Służby Maryjnej

7. Bóg zapłać kilku rodzinom za złożone ofiary na potrzeby parafii.

8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej…

O nas

Nasza Parafia należy do jednej z najstarszych parafii na Ziemi Limanowskiej. Jej początki sięgają drugiej połowy XIV w.

Jesteśmy tutaj

Kamionka Mała 135, 34-602 Laskowa