Parafia Św. Katarzyny Panny i Męczennicy w Kamionce Małej

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.

INTENCJE MSZALNE 22- 28.04.2019

Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy

godz. 700 Za Parafian

godz. 900 +Kazimierz Bukowiec w 17 rocz. śm. (w kaplicy)

godz. 1100 Na podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i

Blog. Boże 50 rocz. urodzin Stanisława od żony i dzieci

godz. 700 + Wanda Ciaravella Zelek

godz. 1800 + Bronisław Stach w 19 rocz. śm. i rodzice ++Maria

i Stanisław

godz. 1800 O szczęśliwe urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych –

intencja z kapliczki

godz. 1800 – +Władysław Pajor w 2 rocz. śmierci

godz. 700 +Stanisława Stanisławczyk w 7 dzień po śmierci

Niedziela Miłosierdzia Bożego

godz. 700 +Stanisław Pajor w 3 rocz. śmierci

godz. 900 +Barbara Bukowiec w 35 rocz. śm.

godz. 1100 +Czesław Joniec od koleżanek i kolegów z rocznika 1969/70

Ogłoszenia parafialne - Wielkanoc – 21.04.2019

1. Dziś Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego, największa uroczystość w roku kościelnym. Druga Msza Święta o godz. 11.00. Przed sumą Koronka do Miłosierdzia Bożego
  2. Jutro drugi dzień świąteczny – poniedziałek w oktawie Wielkanocy.

Msze święte o – 7.00, 9.00 w kaplicy i 11.00. Przed Msza św. Nowenna do Miłosierdzia Bożego.

Tradycyjnie tego dnia w naszych kościołach wspieramy modlitwą i składamy ofiary

na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

1. Za racji oktawy Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. Przeżywamy Nowennę do Miłosierdzia Bożego przed Świętem Miłosierdzia. Codziennie Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Mszą św.
  3. W czwartek - 25.04- o godz.17.00 wyruszy z kościoła do kapliczki tradycyjna procesja błagalna ze śpiewem Litanii do Wszystkich Świętych
  4. Bóg zapłać Kościelnemu i jego rodzinie za przygotowanie kościoła na Triduum Paschalne. Dziękuję prowadzącym adorację, Ochotniczej Straży Pożarnej, Organiście, lektorom, ministrantom i służbie Maryjnej. Niech Chrystus Zmartwychwstały wynagrodzi waszą dobroć i obdarzy obfitymi łaskami.

W najbliższą Niedzielę Miłosierdzia Bożego odpust w parafii Jaworzna .     Msze św. o g.7.00, 9.00 , suma o 11.00 i o g. 15.00

1. Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Tego dnia wypada również święto patronalne Caritas
  2. We wtorek o godz. 13.00 pogrzeb śp. Stanisławy Stanisławczyk. Pół godziny przed Mszą św. zostanie odmówiony Różaniec w intencji Zmarłej
  3. W środę po Mszy św. i nowennie katecheza dzieci pierwszokomunijnych z rodzicami

O nas

Nasza Parafia należy do jednej z najstarszych parafii na Ziemi Limanowskiej. Jej początki sięgają drugiej połowy XIV w.

Jesteśmy tutaj

Kamionka Mała 135, 34-602 Laskowa